Что делает бренд-менеджер? Кто такой бренд-менеджер?

Відтак починається розрахунок бюджету підтримки, основною частиною якого є медіабюджет. «Зіпсуватися» бренд може і через скандал. У відомому кейсі British Petroleum довелося вживати заходів після екологічної катастрофи з вини компанії.

хто такий бренд-менеджер

На мою думку, ключові навички, якими повинен володіти бренд-менеджер, — це величезна скрупульозність та увага до бренду, яким він управляє. Адже цілісність роботи відповідає за результативність, особливо якщо ми говоримо про сприйняття бренду споживачем. Тому бренд-менеджер повинен бути достатньо уважним щодо всього, що відбувається з його брендом. А іноді навіть — егоцентричним і надміру прискіпливим.

Бренд-менеджер завжди повинен пам’ятати, що він — адвокат бренду. Його завдання — робити все максимально круто, корисно й вигідно для бренду. Він повинен розуміти, що кожна необережна дія, некоректний вибір партнера чи інфлюенсера, поганий контент повпливаэ на репутацію бренду.

A Comprehensive Guide About Privacy Rules You Should Be Aware Of

36% українців, які втратили роботу, не знають, як її шукати, рапортує Work.ua. Зокрема, 15% читачів dev.ua, згідно з опитуванням, також опинилися за бортом і наразі не працюють. Скаржаться на досить скромний найм у порівнянні з довоєнними часами і рекрутери. Висновок, що ринок кандидата через війну перетворився на ринок роботодавця, вже ні в кого не викликає сумнівів. До того, що навіть якщо ви не на заході, наприклад, ви однаково ніби на ньому, бо постійно постите сторіз, робите репости, пишете пости та відповідаєте на всі меседжі. Уміння побудувати композицію для відео та фото (тут вам Pinterest у поміч) і спрага до всього нового, експериментів і бажання креативити.

Але ця функція потрібна всім продуктам, на кожному етапі розвитку, — просто вона може виконуватися, наприклад, маркетологом. Якось я працювала над ідеєю, яку найзручніше було візуалізувати відеорядом, а значить — виконати драфтовий відеомонтаж. Довелося опанувати його на базовому рівні, за допомогою онлайн-інструменту Clipchamp — цього виявилося достатньо для презентації. Brand Health Tracking та Reputation Tracking — зазвичай проводяться раз на квартал і оцінюють, як аудиторія сприймає бренд. Включають такі показники, як популярність, конкурентоспроможність, репутація.

Бо, як ми знаємо, ніщо так не втомлює, як одноманітний контент. Любов та активне користування соцмережами. Тут можна не тільки відео одразу змонтувати, а ще й квіз створити, й опитування для компанії провести. Робота здизайнерами та створенням цікавих креативів, фото-, відеознімання та монтаж відео для ТікТоку та рілзи.

хто такий бренд-менеджер

Можна розвивати бренд лише за рахунок досвіду та професійних навичок. Але все-таки бренд-менеджер створює насамперед емоційні зв’язки із продуктом. Щирий відгук цільової аудиторії неможливо згенерувати, якщо сам його не відчуваєш. Але ще на українському ринку є приклади ситуативних стратегій брендів, які здаються мені недоречними під час війни та кризи. Наприклад, спекуляція на військовій тематиці (використання назв зброї, локацій бойових дій тощо). Окрема позиція бренд-менеджера є не в усіх компаніях і рідко створюється на стадії запуску бізнесу.

Кто такой бренд-менеджер?

У нас у L’oreal це називається fit-програмою. Новачок проходить її протягом кількох перших тижнів. Будь ласка, допоможіть удосконалити цю статтю, додавши посилання на надійні (авторитетні) джерела. Зверніться на сторінку обговорення за поясненнями та допоможіть виправити недоліки. Academic Director у Google — про характер керівника, ситуаційне лідерство та новий підхід до навчання. «Як зростають бренди» Байрона Шарпа — чудові аналогії між законами маркетингу та науки (наприклад, фізики).

хто такий бренд-менеджер

Матеріал без джерел може бути піддано сумніву та вилучено. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Корреспондент.net. Українські офіси великих IT-компаній пропонують для родичів своїх співробітників особливі умови для входу в IT. DOU опитав низку компаній, які запустили ініціативи з навчання близьких своїх співробітників нової професії на тлі повномасштабної війни.

Общее развитие бренда

По суті, бренд-менеджером має бути кожен співробітник компанії — від топменеджера до продавця у магазині. Більше прикладної цінності, ніж вища освіта, дають курси. Особисто мені останнім часом максимум користі принесло навчання за трьома темами — написання рекламних роликів, артдирекшн, а також курс «Бренд-стратегія» від школи SKVOT. Для структуризації поточних знань корисним був курс «Маркетинг-директор» від Laba. Ще один приклад — запуск бренда Coca-Cola на китайському ринку.

Креативність — візуалізувати, який вигляд матиме піар-кит у кадрі, підготувати референс. Людина повинна захотіти поділитися цим зі своєю аудиторією. Ця стаття потребує додаткових посилань на джерела для поліпшення її перевірності.

Насправді це управлінська посаду, офіс-менеджеру підпорядкований допоміжний персонал офісу – прибиральниці, розсильні, завгосп, секретар ресепшена і т.д. Менеджер (від англійського «manage» – керувати) – співробітник організації, основним завданням якого є управління іншими співробітниками, а також ключовими ресурсами організації. Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити максимальну зручність на нашому веб-сайті. Якщо ви продовжите використовувати цей сайт, ми будемо вважати, що ви приймаєте та розумієте нашіПолітика конфіденційності,Умови використання. Найчастіше я залучаю піар-агентства, підготувавши детальний бриф з описом продукту, цілей комунікації, і додаю свої загальні побажання. Ми проходимо важливий етап формування усвідомленості, у тому числі й у бренд-менеджменті.

  • Вона працювала з Terrafood, Sandora, Henkel, Danone.
  • Менеджер проекту – керівник нижчої ланки, управляє групою виконавців.
  • Грамотне позиціонування бренду також дозволяє виробникові плавно збільшувати вартість продукту.
  • До негативу від аудиторії та негативних коментарів.
  • Бренд Fanta знають у більшості країн світу — від мегаполісів до сіл.
  • Бренд-менеджер відповідає за комунікації, тому що комунікації — це інструмент популяризації бренду.
  • Більше прикладної цінності, ніж вища освіта, дають курси.

Мої навички розширювалися відповідно до посади — спочатку я була PR-менеджеркою, потім доволі плавно перейшла на позицію маркетинг-менеджерки, а далі — і маркетинг-директорки. Тобто з комунікацій я перейшла у вивчення бренду й класичний маркетинг. Звісно, у мене є професійна команда, і моя роль полягає у тому, аби кожен знав, що буде відбуватися з брендом і максимально сприяв спільній роботі в міру своїх обов’язків.

Что сложного в профессии бренд-менеджера

Ефективність менеджера з персоналу виявляється в умінні пошуку та підбору кваліфікованих співробітників. Топ-менеджери несуть основну відповідальність за успіхи та невдачі компанії, в якій працює. Їх зарплата зазвичай навчальний проект є однією з найбільш високих в компанії, проте основною мотивацією їх діяльності є досягнення поставлених цілей. Персональний менеджер – співробітник компанії, якого закріплюють за ключовим клієнтом для супроводу.

хто такий бренд-менеджер

Це може привести до збільшення продажів, оскільки продукт буде більш привабливий у порівнянні з конкурентами. Найяскравішим кейсом моєї роботи став запуск нового аромату Idôle у серпні 2019 року. Робота розпочинається приблизно за півтора року до появи новинки на полицях. На цьому етапі ми зазвичай маємо дуже обмежену інформацію про продукт. Я прогнозую, яку кількість товару ми можемо продати, й одразу продумую підтримку, щоб замовити супутні товари. Наприклад, для лонч-івенту, PR-розсилки, акцій у торговельних мережах, спреїнгів у ТРЦ тощо.

Что должен знать и уметь бренд-менеджер

Не бійтеся підглядати, як це роблять інші. Бо навчене око — це саме те, що дає вам змогу аналізувати, робити свої висновки та застосовувати їх на практиці. Постійно вчиться та слідкуйте за трендами, і тоді ви точно будете потрібним SMM-спеціалістом. https://wizardsdev.com/ Скільки ж може заробляти такий спеціаліст? Але ж ми розуміємо, що все залежить тільки від вас і ваших навичок. Професія SMM дає вам змогу бути гнучкими, ви можете брати стільки проєктів, скільки вам дозволяють час і можливості.

Якщо бренд-менеджеру не подобається його продукт — то шанси на успіх…

Важливо пам’ятати, що різні мережі — це різні аудиторії, тож і контент має створюватися й адаптовуватися під кожну окремо. Вона визначає або наслідує (якщо це міжнародний бренд, і стратегія існує на глобальному ринку) меті, приймає рішення про продукт/сервіс та його вартість відповідно до реалій ринку. Грамотне позиціонування бренду також дозволяє виробникові плавно збільшувати вартість продукту. Цінність бренду визначається розмірами доходів, які він приносить своєму власнику. Дохід збільшується в результаті комбінації збільшення продажів і ціни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *